Jmenuji se Karin Dostrašilová a pracuji jako registrovaná dentální hygienistka s osvědčením k výkonu zdravotního povolání bez odborného dohledu. Studium Dentální hygieny jsem úspěšně ukončila v roce 2016 na VOŠZ v Praze. Jsem členkou Asociace dentálních hygienistek ČR.

Miluji svojí práci dentální hygienistky. Zdraví a spokojenost mých klientů je
nejlepší odměnou, jakou mohu získat.

Dentální hygiena je moje vášeň a Vaše bude jistě také!

Společně zlepšíme Váš zdravotní stav dutiny ústní, zdokonalíme techniku čištění zubů, vybereme nejvhodnější pomůcky přímo pro Vás a odstraníme veškerý zubní kámen, plak i pigmentace na vašich zubech, abyste se cítili lépe. Dále budeme společně tento stav udržovat a snažit se ho stále zlepšovat, tak, abyste mě v ideálním případě téměř nepotřebovali. Věřím, že dentální hygiena pro Vás bude příjemným zážitkem – jak říkají moji pacienti á la wellness pro zuby.

O každého pečuji jak nejlépe umím a dbám především na prevenci a včasnou diagnostiku léčby. Pokud něco nebude v mých silách pošlu Vás k daným odborníkům. Myslím si, že je důležitá mezioborová spolupráce – parodontologie, stomatochirurgie, ortodoncie atd. Stejně tak vy byste ke mně měli přijít na základě doporučení od Vašeho zubního lékaře. Základem každého mého ošetření je preciznost a individualita s použitím nejmodernějšího přístrojového vybavení. Ke své práci používám kvalitní ruční nástroje, pro jejich šetrnost, důkladnost a samozřejmě i větší komfort. V mé ordinaci najdete nejmodernější AIRFLOW® Prophylaxis Master od EMS pro ošetření podle GBT protokolu, „Guided Biofilm Therapy“, a nejšetrnější Piezon od EMS. Samozřejmostí je i intraorální kamera a monitor na křesle, třeba pro sledování filmů dle vašeho výběru či pro poslech hudby.

Najdete mě na instagramu @dentalnihygienistka-karin i facebooku https://www.facebook.com/dentalnihygienistkaliberec/.

Těším se na Vaši návštěvu! 

Celoživotní vzdělávání – školení, kurzy a workshopy

  • 2014 praktický kurz Pa-On digitální perio sonda
  • 2015 osstell – měření stability implantátů
  • 2016 praktický kurz ordinačního bělení Opalescence
  • 2017 bělení zubů PURE-WHITENING MUDr. Zvolánek
  • přednášková činnost pro děti na 1.st.  ZŠ, Jedličkův ústav
  • 2019 Klíč k úspěšnému ošetření – Jana Norkin – Dentamed
  • 2022 Giuded biofilm therapy (GBT) – nový přístup k profylaxi, Swiss dental academy – Klára Nová, DiS. et DiS.