ceny jsou vypočítány podle minutové kalkulace ordinace firmou Zdravotnický vzdělávací institut s.r.o. DentalCare v kooperaci s Českou stomatologickou komorou

KOMPLEXNÍ DENTÁLNÍ HYGIENA PODLE GBT PROTOKOLU – 1650,- (45 minut) – udržovací fáze

Vyšetření stavu parodontu pomocí vhodných indexů, obarvení zubního povlaku plaque detektorem, reinstruktáž a remotivace správných technik, odstranění věškerého biofilmu a pigmentací pomocí nejnovějšího Air-flow Master, odstranění zubního kamene.

VSTUPNÍ NÁVŠTĚVA – 80 minut – 2100,-

Vyšetření stavu parodontu pomocí indexů, fotodokumentace, vysvětlení problematiky a posouzení vašeho stavu, motivace a instruktáž vhodné techniky čištění, odstranění hrubých nánosů zubního kamene nad dásněmi a v mezizubních prostorech, výběr vhodných velikostí mezizubních kartáčků a nácvik práce s nimi v dutině ústní, stanovení léčebného postupu a seznámení klienta s postupem léčby.

HLOUBKOVÉ ODSTRANĚNÍ ZUBNÍHO KAMENE – 50 minut – 1720,-

Ruční odstranění zubního kamene pod dásní a nad dásní, zahlazení povrchu zubů, odstranění biofilmu a pigmentací, výplach CHX + gel, kontrola správné techniky čištění a velikostí mezizubních kartáčků – případná rekalibrace a reinstruktáž, fotodokumentace

RECALL SYSTÉM / UDRŽOVACÍ PÉČE – 40 minut = 1490,- / 50 minut = 1550,-

Vyšetření stavu parodontu, kontrola stavu dásní pomocí indexů, kontrola a  reinstruktáž správných technik čištění, remotivace, kontrola správných pomůcek, případná změna velikostí mezizubních kartáčků, ruční odstranění zubního kamene, očištění všech zubů od zubního povlaku, bakterií a pigmentací depurací.

DĚTSKÝ PACIENT 50 minut – 1490,-

K ošetření dětského pacienta je zapotřebí dostatek času, aby bylo vše důkladně vysvětleno a natrénováno. Důležité je zároveň veškeré zkušenosti předat rodičům. Kladu důraz na to, aby se dítě nebálo a dentální hygiena pro něj byla příjemným zážitkem.

Cena dentální hygieny pro děti je cenově zvýhodněna, přestože je mu věnováno stejné množství času a péče jako dospělému pacientovi při využití nákladnější formy ošetření, pomocí metody Air-flow, která je šetrnější a důkladnější oproti zastaralé metodě leštění depuračním kartáčkem.Stávající klienti budou mít cenu ošetření zachovanou z předchozí praxe.

PACIENT S FIXNÍM APARÁTEM UDRŽOVACÍ FÁZE 60 minut – 1750,-

Vyšetření stavu parodontu, kontrola stavu dásní pomocí indexů, kontrola a  reinstruktáž správných technik čištění, obarvení zubního povlaku plaque detektorem, remotivace, kontrola správných pomůcek, případná změna velikostí mezizubních kartáčků, očištění všech zubů od zubního povlaku, bakterií a pigmentací pomocí metody Air-flow, odstranění zubního kamene.

BĚLENÍ ZUBŮ

KOMBINOVANÉ PURE-WHITENING – 160 minut – 8600,-

Kombinace domácího a ordinačního bělení.

Cena zahrnuje:

  • 3x návštěvu v ordinaci – 40 minut (zhotovení otisků na bělení, výběr odpovídající barvy zubů a fotodokumentaci), 10 minut (vyzvednutí nosičů a gelů – instruktáž jak nanášet gely do nosičů a postupovat během domácí fáze), poté 100 minut (leštění zubů, nanesení bariéry na dásně, ordinační bělení zubů, výběr barvy po bělení a fotodokumentaci)
  • sadu nosičů na bělení
  • 3 injekční stříkačky s bělícími gely 6%, 10%, 16%, 
  • ordinační sadu bělení použitou během ordinační fáze – 9 stříkaček

DOMÁCÍ PURE-WHITENING – 60 minut – 6500,-

Cena zahrnuje:

  •  3x návštěvu v ordinaci 40 minut (zhotovení otisků na bělení, výběr odpovídající barvy zubů a fotodokumentaci), 10 minut (vyzvednutí nosičů a gelů – instruktáž jak nanášet gely do nosičů a postupovat během domácí fáze), 10 minut (zhodnocení výsledků bělení po skončení bělení, fotodokumentaci a výběr finální barvy)
  • sada nosičů na bělení
  • 3 injekční stříkačky s bělícími gely 6%,10%, 16%

Samostatné ordinační bělení nedělám.

Bělení zubů je indikováno pouze pro pacienty s dobrou hygienou, kteří již absolvovali klasickou dentální hygienu. Nelze se objednat pouze na bělení zubů, bez předchozí dentální hygieny.V případě, že byste u mně rádi podstoupili pouze bělení a docházíte na dentální hygienu jinam, je nutné se nejprve objednat na konzultaci, abych Váš případ posoudila individuálně.

KONZULTACE – 20 minut – 500,-

DALŠÍ POSKYTOVANÉ SLUŽBY

(Air-flow, fluoridace,  ošetření citlivých krčků, lepení dentálního šperku)

Pouze pro již registrované pacienty. Cena a délka ošetření bude stanovena individuálně na základě konzultace v ordinaci.

poznámka k ceně – cena ošetření se může lišit vzhledem ke stavu dutiny ústní, (ne)spolupráci pacienta a skutečné délce daného ošetření